O mnie

Nazywam się Katarzyna Podsiad

 

Na co dzień pomagam małym i średnim firmom wywiązać się z obowiązków związanych z rejestracją oraz obsługą systemu BDO.

Obecnie coraz więcej firm musi sprostać nowym wymaganiom, związanym z obsługą systemu BDO.

Zdając sobie sprawę jak zawiły i czasochłonny jest to proces – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców – oferuję swoje wsparcie i pomagam w zagadnieniach, związanych z BDO.

Tematyką tą zajmuję się od momentu wejścia w życie przepisów, które nałożyły na przedsiębiorców obowiązek rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie przepisów dotyczących BDO, które nieustannie się zmieniają. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na szybką analizę i skuteczne rozwiązywanie zagadnień, z którymi zmagają się moi klienci.

Dzięki pracy w sektorze administracji państwowej wiem jak komunikować się z urzędami, a wykształcenie wyższe zdobyte na wydziale prawa i administracji pomaga mi w poruszaniu się po zawiłych procedurach prawnych.

Wiem również, w jakich obszarach cenne jest moje wsparcie oraz jakie wartości cenią sobie przedsiębiorcy. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moją wiedzę i doświadczenie.

Zaufało mi i uzyskało ode mnie pomoc już ponad 500 firm. Liczne rozmowy z klientami uświadamiają mi, jak dużym obciążaniem są dla nich dodatkowo nałożone obowiązki. Moja pomoc w zakresie obsługi BDO, pozwala odciążyć przedsiębiorców, aby w pełni mogli poświęcić się rozwijaniu swojego biznesu.

Dzięki mojej pomocy i Ty zaoszczędzisz wiele swojego cennego czasu!

Nawiązując ze mną współpracę, gwarantuję Tobie:

  • Kompleksową pomoc w zakresie BDO
  • Stały kontakt na każdym etapie współpracy
  • Wsparcie — moja wiedza zdobyta na licznych szkoleniach oraz doświadczenie dadzą Ci pewność, że jesteś w dobrych rękach ☺
  • Atrakcyjne ceny — każda oferta jest tworzona w oparciu o indywidualne potrzeby
  • Terminowość — przestrzegam wspólnych ustaleń i nie doprowadzam do opóźnień
  • Szybką obsługę — po otrzymaniu wszystkich dokumentów i niezbędnych informacji Twoje sprawozdanie złoże w terminie do 72h, a wniosek w zaledwie 24h
  • Obsługę on-line — współpracuję z klientami z całej Polski
  • Indywidualne podejście — każdy klient jest dla mnie ważny, a podstawą jest dobra współpraca

Sprawdź opinie moich klientów:

Maria Mendon
Maria Mendon
2022-09-01
Zweryfikowana
Szybka i rzeczowa pomoc z BDO w pizzerii. Polecam!
Wiktor Sadowski
Wiktor Sadowski
2022-08-17
Zweryfikowana
Podejście do klienta na poziomie, który obecnie jest rzadko spotykany. Niezbędne informacje przekazywane na czas w bardzo przystępny sposób
Adam Smuk
Adam Smuk
2022-08-11
Zweryfikowana
MAKOWSKI INDUSTRIESERVICE
MAKOWSKI INDUSTRIESERVICE
2022-07-07
Zweryfikowana
Fachowa i profesjonalna obsługa. Świetny kontakt i szybka pomoc. Zdecydowanie polecam.
Mariusz Skocz
Mariusz Skocz
2022-04-29
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą. Załatwialiśmy formalności związane ze sprawozdawczością BDO. Wszystko przebiegło w ekspresowym tempie, a przy tym bardzo profesjonalnie.
Katarzyna Podleśna
Katarzyna Podleśna
2022-03-30
Zweryfikowana
Korzystałam z usług firmy BIONES przy zakładaniu konta w systemie BDO, jak również przy składaniu sprawozdań. Pani Kasia przeprowadziła to bardzo szybko, skutecznie i profesjonalnie. Jej wyjaśnienia były zrozumiałe i bardzo pomocne. Bardzo polecam współpracę z firmą BIONES.
Filip Jaraczewski
Filip Jaraczewski
2022-03-29
Zweryfikowana
Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną. Prowadzimy kilka sklepów e-commerce, dla których Pani Katarzyna przygotowała sprawozdania w BDO. Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt.
Katarzyna Sobczyńska
Katarzyna Sobczyńska
2022-03-25
Zweryfikowana
Profesjonalna i szybka pomoc w temacie BDO. Ceny przystępne, szybki kontakt. Pani Katarzyna jest fachowcem godnym zaufania. Jestem bardzo zadowolona z usługi i polecam każdemu współpracę z firmą BIONES.
Anna Usarek
Anna Usarek
2022-03-18
Zweryfikowana
Serdecznie polecam ! Profesjonalizm i doradztwo na najwyższym poziomie. Przemiły kontakt. Sprawy załatwiane w ekspresowym tempie 🙂
Marcin Cyrkler
Marcin Cyrkler
2022-03-02
Zweryfikowana
Polecam serdecznie, pełen profesjonalizm. Sprawozdanie zrobione szybko, wszelkie wątpliwości dotyczące BDO rozwiane.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy obsłudze BDO, skontaktuj się ze mną za pomocą tego formularza lub zadzwoń.