O mnie

Nazywam się Katarzyna Podsiad

 

Na co dzień pomagam małym i średnim firmom wywiązać się z obowiązków związanych z rejestracją oraz obsługą systemu BDO.

Obecnie coraz więcej firm musi sprostać nowym wymaganiom, związanym z obsługą systemu BDO.

Zdając sobie sprawę jak zawiły i czasochłonny jest to proces – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców – oferuję swoje wsparcie i pomagam w zagadnieniach, związanych z BDO.

Tematyką tą zajmuję się od momentu wejścia w życie przepisów, które nałożyły na przedsiębiorców obowiązek rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie przepisów dotyczących BDO, które nieustannie się zmieniają. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na szybką analizę i skuteczne rozwiązywanie zagadnień, z którymi zmagają się moi klienci.

Dzięki pracy w sektorze administracji państwowej wiem jak komunikować się z urzędami, a wykształcenie wyższe zdobyte na wydziale prawa i administracji pomaga mi w poruszaniu się po zawiłych procedurach prawnych.

Wiem również, w jakich obszarach cenne jest moje wsparcie oraz jakie wartości cenią sobie przedsiębiorcy. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moją wiedzę i doświadczenie.

Zaufało mi i uzyskało ode mnie pomoc już ponad 500 firm. Liczne rozmowy z klientami uświadamiają mi, jak dużym obciążaniem są dla nich dodatkowo nałożone obowiązki. Moja pomoc w zakresie obsługi BDO, pozwala odciążyć przedsiębiorców, aby w pełni mogli poświęcić się rozwijaniu swojego biznesu.

Dzięki mojej pomocy i Ty zaoszczędzisz wiele swojego cennego czasu!

Nawiązując ze mną współpracę, gwarantuję Tobie:

  • Kompleksową pomoc w zakresie BDO
  • Stały kontakt na każdym etapie współpracy
  • Wsparcie — moja wiedza zdobyta na licznych szkoleniach oraz doświadczenie dadzą Ci pewność, że jesteś w dobrych rękach ☺
  • Atrakcyjne ceny — każda oferta jest tworzona w oparciu o indywidualne potrzeby
  • Terminowość — przestrzegam wspólnych ustaleń i nie doprowadzam do opóźnień
  • Szybką obsługę — po otrzymaniu wszystkich dokumentów i niezbędnych informacji Twoje sprawozdanie złoże w terminie do 72h, a wniosek w zaledwie 24h
  • Obsługę on-line — współpracuję z klientami z całej Polski
  • Indywidualne podejście — każdy klient jest dla mnie ważny, a podstawą jest dobra współpraca

Sprawdź opinie moich klientów:

MARZENA ANTOSZ
MARZENA ANTOSZ
2023-04-11
Polecam sprawa załatwiona w sposób profesjonalny , bardzo szybko, Pani Kasia bardzo miła ,odpowie na każde pytanie :)Polecam i będę korzystać z Pani usług w przyszłości:)
Piotr
Piotr
2023-03-18
Profesjonalna pomoc we wszystkich kwestiach związanych z BDO. Polecam firmę BIONES Sp. z o.o.
Tomasz Boroch
Tomasz Boroch
2023-03-17
Profesjonalna obsługa , pani Katarzyna dysponuje dużą wiedzą z zakresu spraw BDO.
Magdalena Golczewska
Magdalena Golczewska
2023-03-17
Bardzo polecam firmę Biones, oraz Panią Kasię Podsiad. Korzystamy regularnie z usług składania sprawozdań do BDO i wyliczania należności w zakresie opakowań oraz opłat recyklingowych. Pani Kasia odpowiada na wszystkie wiadomości bardzo szybko, służy radą i zawsze odnosi się do wszelkich pytań czy wątpliwości, biegle porusza się po systemie BDO i wszelkich tematach z nim związanych. Bardzo polecam!
Jagoda K
Jagoda K
2023-03-07
Pełen profesjonalizm! Współpracuje już kolejny raz z firmą i jestem bardzo zadowolona. Szybka i konkretna odpowiedź. Pani Kasia zawsze wszystko potrafi wyjaśnić i odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usługi ☺️ Polecam! 😊
Sylwia Ślazyk
Sylwia Ślazyk
2023-02-26
Profesjonalna współpraca, jakość obsługi klienta na wysokim poziomie ✅️
Magdalena Adamczyk
Magdalena Adamczyk
2023-02-22
Przede wszystkim duży profesjonalizm, wsparcie klienta i wspaniała współpraca. Szczerze polecam! Korzystałam z usług tej firmy po raz pierwszy i na pewno nie ostatni! Polecam!
Michal Wronski
Michal Wronski
2023-02-19
Profesjonalna usługa realizacji sprawozdań w systemie BDO.
INK SPOT TATTOO SHOP POWIDZ
INK SPOT TATTOO SHOP POWIDZ
2023-02-16
IDEALNA WSPÓŁPRACA, POLECAM!
Michał Kremky
Michał Kremky
2023-02-16
Bardzo polecam kontakt z Panią Katarzyną ! Fachowa, przemiła, i cierpliwa osoba, dzięki której udało się sprawnie i profesjonalnie wykonać wszelkie czynności formalne związane z raportowaniem w systemie BDO.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy obsłudze BDO, skontaktuj się ze mną za pomocą tego formularza lub zadzwoń.
    * Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez BIONES sp. z o.o. m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności: https://biones.pl/polityka-prywatnosci/