Ewidencja BDO

 • Nie masz czasu na prowadzenie ewidencji BDO?
 • Nie wiesz, jak prawidłowo uzupełniać karty ewidencji w BDO?
 • System BDO jest zbyt skomplikowany?
 • Chcesz oddelegować prowadzenie ewidencji w BDO profesjonalnej firmie?

Jesteś w dobrym miejscu! Skorzystaj z mojej pomocy, a przekonasz się, że BDO nie będzie już Twoim problemem!

Ewidencja BDO

Usługa obejmuje czynności związane z prowadzeniem ewidencji w systemie BDO, w tym wystawianie kart przekazania odpadów (KPO) oraz sporządzanie kart ewidencji odpadów (KEO).

249*

Kompleskowa Pomoc. Oferuję stałą pomoc w prowadzeniu ewidencji odpadów BDO. Przejmę wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem ewidencji BDO, abyś mógł zając się swoim biznesem.

Stały kontakt. Jestem tu dla Ciebie, a moim celem jest wspierać Twoją działalność. W ciągu całego procesu będziemy w stałym kontakcie, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolę nad podjętymi krokami. Jesteś w dobrych rękach.

Atrakcyjne ceny. Każda oferta jest tworzona w oparciu o indywidualne potrzeby.

Ewidencja BDO

Ewidencja BDO powinna być prowadzona na bieżąco. W zależności od ilości wytwarzanych odpadów przedsiębiorca ma obowiązek prowadzenia ewidencji zwykłej lub uproszczonej. Ewidencja zwykła tworzona jest na podstawie kart przekazania odpadów (KPO) oraz kart ewidencji odpadów (KEO), natomiast ewidencja uproszczona opiera się tylko i wyłącznie na kartach przekazania odpadów.

Zbierane w ten sposób informacje pozwalają gromadzić dane, zwiększać kontrolę nad krajową gospodarką odpadami oraz optymalizować dotychczasowe procesy.

Prowadzenie ewidencji BDO

Prowadząc ewidencję w systemie BDO należy pamiętać, aby na bieżąco uzupełniać wpisy dotyczące wytworzonych i przekazanych odpadów. Wpisów należy dokonywać na kartach ewidencji odpadów (KEO). Prowadzenie kart ewidencji jest obowiązkowe dla wytwórców odpadów, którzy w ciągu roku wytworzyli powyżej 100 kg odpadów niebezpiecznych lub/i powyżej 5 ton odpadów innych niż niebezpieczne. Dla podmiotów, które wytwarzają odpady w ilości poniżej podanych mas, ewidencja może opierać się tylko na kartach przekazania odpadów.

KPO to dokument, który należy wystawić, aby oddać wytworzony odpad. Kartę przekazania odpadu można wystawić do 30 dni przed przekazaniem odpadów do dalszego zagospodarowania. Dokument ten uzupełnia się w systemie BDO, podając dane podmiotu transportującego i przejmującego odpady. Należy również uzupełnić rubryki dotyczące masy i kodu odpadu, daty i godziny transportu czy nr rejestracyjny pojazdu, który odbiera odpady.

Ewidencja BDO – pomoc

Wszystkie czynności związane z prowadzeniem ewidencji w BDO wymagają czasu i systematyczności, dlatego oferuję Tobie wsparcie i pomoc w tym zakresie. Przkazanie obowiązku prowadzenia ewidencji w systemie BDO  wyspecjalizowanej firmie zminimalizuje ryzyko popełnienia błędów oraz ułatwi Tobie prowadzenie działalności. Nie będziesz musiał zatrudniać i szkolić nowych pracowników. Dodatkowo zyskasz na czasie — tak cennym, gdy prowadzisz swoją działalność i zmagasz się z innymi, biznesowymi obowiązkami.

Aby sprostać powyższym wymaganiom — BIONES oferuje kompleksową pomoc dla firm w zakresie obsługi systemu BDO. Jeżeli nie możesz poradzić sobie z formalnościami albo nie chcesz tracić czasu na dodatkową biurokrację, chętnie pomogę Ci w wywiązaniu się nałożonych przez ustawodawcę obowiązków. Jeżeli potrzebujesz mojego wsparcia i pomocy w prowadzeniu ewidencji odpadów w systemie BDO — zapraszam do kontaktu i współpracy.

 

*Kompleksowe prowadzenie ewidencji w BDO od 249 zł netto

Katarzyna Leoniuk
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Doskonały kontakt ze strony Pani Katarzyny - zwięźle wyjaśniła etapy i wymogi dla rozszerzanej działalności w kontekście BDO. Polecam
Anna Janicka
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalne i merytoryczne wsparcie w temacie, najnowsze informacje dotyczące bieżących przepisów prawa. Zdecydowanie polecam współpracę z p. Katarzyną Podsiad!
Darek Gaweł
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam firmę BIONES Sp. z o.o. — Kompleksowa Obsługa BDO dla Firm Doskonała komunikacja, sprawność, terminowość, wysokie kompetencje
sylwester kramek
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobry kontakt z Panią Katarzyną jestem bardzo zadowolony z usług firmy Biones
Jacek Pawłowski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
POLECAM FIRMĘ BIONES SP.ZO.O FIRMA GODNA POLECENIA WSZYSTKO SPRAWNIE BARDZO DOBRY KONTAKT Z PANIĄ KASIĄ SUPER 10/10
Magdalena Mierucka
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpraca z firmą Biones to czysta przyjemność :) Profesjonalne podejście do klienta, sprawna komunikacja oraz rzetelność w wykonywaniu usług! Polecam gorąco!
Damian Oleszek (PRODAMO)
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam firmę BIONES a przy tym Panią Katarzynę. Podczas kontaktu telefonicznego uzyskałem niezbędne informacje. Na wszelkie pytania, Pani Katarzyna odpowiedziała w sposób zrozumiały dla laika w tematyce BDO. Dziękuję za wsparcie i do usłyszenia. Pozdrawiam serdecznie. Damian
Julia Labuda
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalizm w 100%, szybka pomoc. Bardzo bardzo polecam!
Grzegorz Burdacki
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam gorąco firmę BIONES. Bardzo miła obsługa, świetny kontakt i sprawne załatwienie formalności związanych z BDO. Pani Katarzyna cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i dodatkowo pomaga w sytuacjach, w których już wcale nie musiałaby tego robić :)

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z systemem BDO. Zagadnieniami związanymi z BDO zajmuję się od momentu wejścia w życie przepisów, które nałożyły na przedsiębiorców obowiązek rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

Katarzyna Podsiad

Zaufali mi:

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu ewidencji w BDO, skontaktuj się ze mną za pomocą tego formularza lub zadzwoń.
  * Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez BIONES sp. z o.o. m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności

  * This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and
  Terms of Service apply.