Sprawozdanie BDO

 • Masz problem z prawidłowym uzupełnieniem sprawozdania BDO?
 • Nie wiesz które działy w sprawozdaniu BDO wypełnić w przypadku Twojej działalności?
 • Nie potrafisz wyliczyć opłaty produktowej do sprawozdania BDO?
 • Twoje sprawozdanie w BDO zostało zwrócone do korekty?
 • Wolisz, aby BDO sprawozdanie roczne za 2022 przygotował w Twoim imieniu ekspert?

Jesteś w dobrym miejscu! Skorzystaj z mojej pomocy, a przekonasz się, że BDO nie będzie już Twoim problemem!

Sprawozdanie BDO

Usługa obejmuje przygotowanie i złożenie rocznego sprawozdania w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

399*

Terminowość. Przestrzegam wspólnych ustaleń i nie doprowadzam do opóźnień. Oferuję pomoc, dzięki której na czas zostanie złożone Twoje sprawozdanie BDO

Stały kontakt przez cały okres współpracy. Na bieżąco informuję Cię o etapie realizacji i terminie złożenia sprawozdania do Marszałka Województwa.

Doświadczenie. Moja wiedza zdobyta na licznych szkoleniach oraz niezastąpiona praktyka dają Ci pewność, że Twoje sprawozdanie BDO zostanie złożone prawidłowo.

Sprawozdanie BDO

Po uzyskaniu wpisu do rejestru BDO nałożony jest na Ciebie obowiązek składania corocznego sprawozdania w systemie BDO. Przygotowanie i złożenie sprawozdania wymaga Twojego zaangażowania i czasu. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie – napisz do mnie.

Przedsiębiorca jest zobowiązany do składania corocznego sprawozdania BDO. Obowiązkowi temu podlegają nie tylko wytwórcy odpadów, ale również wprowadzający opakowania, produkty w opakowaniach, sprzęt elektryczny i elektroniczny, baterie i akumulatory, opony czy oleje i smary. W dużym skrócie mowa więc zarówno o osobach fizycznych, prawnych, jak i jednostkach organizacyjnych, nieposiadających osobowości prawnej. Tak szeroka grupa ma nałożony obowiązek sprawozdawczy, który powinien być zrealizowany przez system BDO, w terminie do 15 marca każdego roku (tzw. BDO zeznanie roczne).

Ten stosunkowo nowy system gospodarowania odpadami ma na celu uszczelnić i zwiększyć skuteczność walki z szarą strefą.

Korekta sprawozdania BDO

Każde złożone sprawozdanie jest weryfikowane przez Urząd Marszałkowski. Często zdarza się, że przedsiębiorcy składający sprawozdania we własnym zakresie, popełniając wiele błędów formalnych. Powoduje to odrzucenie sprawozdania przez urząd i wezwanie podmiotu składającego sprawozdanie do korekty.

Jeżeli Twoje sprawozdanie zostało zwrócone do korekty i nie wiesz jak wyeliminować błędy lub chcesz mieć pewność, że zostanie poprawnie skorygowane — skorzystaj z mojej pomocy!

BDO raport roczny

Zdając sobie sprawę, jak ważna jest terminowość i rzetelne podejście, proponuję wsparcie w przygotowaniu zeznania rocznego w systemie BDO. Pomogę Tobie przygotować odpowiednią dokumentację, która będzie podstawą do sporządzenia sprawozdania BDO. Następnie zeznanie roczne zostanie złożone odpowiedniemu Marszałkowi Województwa. W ten sposób masz gwarancję, że sprawozdanie BDO złożone będzie poprawnie i terminowo. Po otrzymaniu wszelkich danych dotyczących Twojego przedsiębiorstwa, w ciągu 3 dni, złożę sprawozdanie, spełniając tym samym nałożony na Ciebie obowiązek.

Podczas całego procesu jesteśmy w kontakcie, dzięki czemu będziesz wiedział, na jakim etapie realizacji jest Twoje BDO zeznanie roczne. Stały kontakt i moje rzetelne podejście pozwoli Ci złożyć sprawozdanie w terminie, a zyskany w ten sposób czas będziesz mógł przeznaczyć na inne, niezbędne obowiązki. Oferuję Ci merytoryczne wsparcie i pomoc na każdym etapie realizacji, utrzymując stały kontakt i dzieląc się swoim doświadczeniem. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy – zapraszam Cię do kontaktu i współpracy!

*Koszt przygotowania i złożenia sprawozdania rocznego w BDO w zależności od rodzaju od 399 zł netto

Katarzyna Leoniuk
22/05/2024
Doskonały kontakt ze strony Pani Katarzyny - zwięźle wyjaśniła etapy i wymogi dla rozszerzanej działalności w kontekście BDO. Polecam
Anna Janicka
25/04/2024
Profesjonalne i merytoryczne wsparcie w temacie, najnowsze informacje dotyczące bieżących przepisów prawa. Zdecydowanie polecam współpracę z p. Katarzyną Podsiad!
Darek Gaweł
20/03/2024
Polecam firmę BIONES Sp. z o.o. — Kompleksowa Obsługa BDO dla Firm Doskonała komunikacja, sprawność, terminowość, wysokie kompetencje
sylwester kramek
09/03/2024
Bardzo dobry kontakt z Panią Katarzyną jestem bardzo zadowolony z usług firmy Biones
Jacek Pawłowski
08/02/2024
POLECAM FIRMĘ BIONES SP.ZO.O FIRMA GODNA POLECENIA WSZYSTKO SPRAWNIE BARDZO DOBRY KONTAKT Z PANIĄ KASIĄ SUPER 10/10
Magdalena Mierucka
16/01/2024
Współpraca z firmą Biones to czysta przyjemność :) Profesjonalne podejście do klienta, sprawna komunikacja oraz rzetelność w wykonywaniu usług! Polecam gorąco!
Damian Oleszek (PRODAMO)
21/12/2023
Polecam firmę BIONES a przy tym Panią Katarzynę. Podczas kontaktu telefonicznego uzyskałem niezbędne informacje. Na wszelkie pytania, Pani Katarzyna odpowiedziała w sposób zrozumiały dla laika w tematyce BDO. Dziękuję za wsparcie i do usłyszenia. Pozdrawiam serdecznie. Damian
Julia Labuda
27/11/2023
Profesjonalizm w 100%, szybka pomoc. Bardzo bardzo polecam!
Grzegorz Burdacki
15/11/2023
Polecam gorąco firmę BIONES. Bardzo miła obsługa, świetny kontakt i sprawne załatwienie formalności związanych z BDO. Pani Katarzyna cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i dodatkowo pomaga w sytuacjach, w których już wcale nie musiałaby tego robić :)

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z systemem BDO. Zagadnieniami związanymi z BDO zajmuję się od momentu wejścia w życie przepisów, które nałożyły na przedsiębiorców obowiązek rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

Katarzyna Podsiad

Zaufali mi:

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy złożeniu sprawozdania w BDO, skontaktuj się ze mną za pomocą tego formularza lub zadzwoń.
  * Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez BIONES sp. z o.o. m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności

  * This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and
  Terms of Service apply.