Aktualizacja BDO

 • Danej w Twojej firmie uległy zmianie?
 • Zakres prowadzonej działalności się zmienił?
 • Firma zakończyła działalność ?
 • Nie wiesz, jak prawidłowo dokonać aktualizacji BDO lub wykreślenia z BDO?

Jesteś w dobrym miejscu! Skorzystaj z mojej pomocy, a przekonasz się, że BDO nie będzie już Twoim problemem!

Aktualizacja BDO

Usługa obejmuje przygotowanie i złożenie wniosku aktualizacyjnego lub wniosku o wykreślenie z rejestru BDO.

299*

Terminowa aktualizacja BDO w systemie internetowym. Dopilnowanie nałożonych terminów często bywa trudne. Oferuję Ci pomoc, dzięki której na czas zostaną złożone wszystkie, konieczne aktualizacje. Dzięki temu Twoje dane w systemie BDO będą zawsze aktualne i zgodne ze stanem faktycznym.

Stały kontakt. Po podjęciu współpracy będziesz informowany na bieżąco, na jakim etapie znajduje się Twój wniosek. W ciągu zaledwie 24 godzin od otrzymania niezbędnych danych złożę w Twoim imieniu wniosek aktualizacyjny lub wniosek o wykreślenie z rejestru BDO.

Pełne wsparcie w przygotowaniu wymaganej dokumentacji. Dopilnuję, aby Twój wniosek zawierał wszystkie, niezbędne informacje i dane, dzięki czemu cała procedura aktualizacji wniosku BDO będzie zgodna z narzuconymi przepisami.

Aktualizacja BDO

Twój biznes się zmienia. Oznacza to, że raz złożony wniosek w BDO może wymagać aktualizacji. Mnogość sytuacji, które wymagają tych zmian, potrafi przytłoczyć, dlatego też chcę Tobie w tym pomóc.

Po dokonaniu rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz Gospodarce Odpadami może dojść do sytuacji, w której konieczne jest naniesienie zmian we wpisie. Wniosek aktualizacyjny BDO należy złożyć przez system internetowy w ciągu 30 dni od momentu wystąpienia zmian. Korygować można wszystkie informacje zawarte w rejestrze BDO, które dotyczą prowadzonej działalności.

Aktualizacja BDO będzie wymagana gdy zmianie ulegną następujące informacje:

 • wytwarzanie nowego rodzaju odpadów
 • zmianę danych
 • zmianę zakresu prowadzonej działalności
 • utworzenie nowego miejsca działalności

Wykreślenie z BDO

Podobnie jest w przypadku wniosku o wykreślenie z BDO. Odpowiedni wniosek należy złożyć w terminie do 7 dni od dnia zaprzestania prowadzenia działalności, która wymagała rejestracji w systemie  BDO. Dodatkowo do wniosku należy dołączyć potwierdzenie uiszczenia opłaty skarbowej w wysokości 10 zł.

Dane zawarte w rejestrze BDO powinny być zgodne ze stanem faktycznym. Jeżeli dane są niepełne lub niezgodne z prawdą na przedsiębiorcę może zostać nałożona kara.

Aby sprostać powyższym wymaganiom — BIONES oferuje kompleksową pomoc dla firm w zakresie obsługi systemu BDO. Jeżeli nie możesz poradzić sobie z formalnościami albo nie chcesz tracić czasu na dodatkową biurokrację, chętnie pomogę Ci w wywiązaniu się nałożonych przez ustawodawcę obowiązków.

Jeżeli  potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy aktualizacji wpisu do BDO lub w przygotowaniu wniosku o wykreślenie z systemu BDO chętnie się tym dla Ciebie zajmę. Po dostarczeniu wszystkich informacji i dokumentów, w ciągu 24 godzin, przygotuję i złożę wniosek w Twoim imieniu. Dzięki współpracy ze mną zyskujesz cenny czas oraz otrzymujesz merytoryczne wsparcie — zapraszam do kontaktu i współpracy.

 

*Koszt aktualizacji BDO lub wykreślenia z BDO od 299 zł netto

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z systemem BDO. Zagadnieniami związanymi z BDO zajmuję się od momentu wejścia w życie przepisów, które nałożyły na przedsiębiorców obowiązek rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

Katarzyna Podsiad

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy aktualizacji lub wykreśleniu z BDO, skontaktuj się ze mną za pomocą tego formularza lub zadzwoń.
  * Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez BIONES sp. z o.o. m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności: https://biones.pl/polityka-prywatnosci/

  error: Zawartość tej strony jest chroniona!