Pomoc de minimis BDO

 • Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny?
 • Wprowadzasz produkty lub produkty w opakowaniach?
 • Czy wiesz, że można zwolnić się z opłat produktowych i opłat na kampanie edukacyjne?
 • Nie wiesz, jak wypełnić wniosek o pomoc de minimis BDO?

Jesteś w dobrym miejscu! Skorzystaj z mojej pomocy, aby mieć pewność, że Twój wniosek zostanie wypełniony prawidło i pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych opłat!

Pomoc de minimis BDO

Usługa obejmuje przygotowanie wniosku o pomoc de minimis w zakresie BDO.

249*

Szybka obsługa. Po otrzymaniu wszystkich dokumentów i niezbędnych informacji, w ciągu zaledwie 3 dni złożę za Ciebie wniosek o pomoc de minimis BDO.

Stały kontakt. Jestem tu dla Ciebie, a moim celem jest wspierać Twoją działalność. W ciągu całego procesu będziemy w stałym kontakcie, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolę nad podjętymi krokami. Jesteś w dobrych rękach.

Atrakcyjne ceny. Każda oferta jest tworzona w oparciu o indywidualne potrzeby.

Pomoc de minimis BDO

Przedsiębiorstwa mogą liczyć na wsparcie i pomoc w różnym wymiarze. Wśród możliwości wymieniana jest pomoc de minimis, z której skorzystać mogą przedsiębiorstwa wprowadzające produkty w opakowaniach do 1 tony rocznie, a także wprowadzający baterie i akumulatory oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Aby skorzystać takiego wsparcia, konieczne jest uzupełnienie odpowiednich dokumentów. To na tym etapie możesz na mnie liczyć.

Pomoc de minimis to określenie pomocy publicznej i wsparcia ze strony państwa, którego udziela się małym i średnim przedsiębiorcom.

Wniosek o pomoc de minimis BDO

Wsparcie BDO de minimis obejmuje głównie dotacje ze środków unijnych. Ich zadaniem jest dostarczyć wsparcia ze strony państwa.

Wśród najpopularniejszych form pomocy de minimis BDO wyróżnia się:

 • zniesienie opłaty produktowej,
 • zniesienie opłaty za kampanie edukacyjne,

Zaproponowana przez nas usługa przygotowania wniosku BDO pomoc de minimis obejmuje przygotowanie wniosku pod względem merytorycznym, wyliczenie opłat oraz wyliczenie wartości pomocy, o jaką ubiega się przedsiębiorca. Oferta ta nakierowana jest na przedsiębiorców, którzy wprowadzają:

 • produkty w opakowaniach do 1 tony rocznie
 • baterie i akumulatory, w tym:
   • baterie/akumulatory przenośne o łącznej masie nieprzekraczającej 1 kg,
   • baterie/akumulatory przemysłowe, baterie/akumulatory samochodowe o łącznej masie nieprzekraczającej 100 kg,
 • sprzęt elektryczny i elektroniczny, w tym:
   • małogabarytowy sprzęt, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 50 cm, o łącznej średniorocznej masie sprzętu nieprzekraczającej 100 kg
   • wielkogabarytowy sprzęt, którego którykolwiek z zewnętrznych wymiarów przekracza 50 cm, o łącznej średniorocznej masie sprzętu nieprzekraczającej 1000 kg

Po otrzymaniu wszystkich, niezbędnych dokumentów, w ciągu 3 dni, pomogę Tobie złożyć odpowiedni wniosek o pomoc de minimis BDO. Dzięki niemu usprawnisz swój biznes i wesprzesz swoje przedsiębiorstwo. Stały kontakt, doświadczenie i szybka obsługa pozwoli Ci rzetelnie złożyć niezbędne dokumenty. Jeśli cenisz sobie taką formę pomocy – zapraszam do kontaktu i współpracy.

 

*Koszt przygotowania wniosku o pomoc de minimis BDO od 249 zł netto

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z systemem BDO. Zagadnieniami związanymi z BDO zajmuję się od momentu wejścia w życie przepisów, które nałożyły na przedsiębiorców obowiązek rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

Katarzyna Podsiad

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy uzyskaniu pomocy de minimis w zakresie BDO, skontaktuj się ze mną za pomocą tego formularza lub zadzwoń.
  * Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez BIONES sp. z o.o. m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności: https://biones.pl/polityka-prywatnosci/

  error: Zawartość tej strony jest chroniona!