Pomoc de minimis BDO

 • Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny?
 • Wprowadzasz produkty lub produkty w opakowaniach?
 • Czy wiesz, że można zwolnić się z opłat produktowych i opłat na kampanie edukacyjne?
 • Nie wiesz, jak wypełnić wniosek o pomoc de minimis BDO?

Jesteś w dobrym miejscu! Skorzystaj z mojej pomocy, aby mieć pewność, że Twój wniosek zostanie wypełniony prawidło i pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych opłat!

Pomoc de minimis BDO

Usługa obejmuje przygotowanie wniosku o pomoc de minimis w zakresie BDO.

249*

Szybka obsługa. Po otrzymaniu wszystkich dokumentów i niezbędnych informacji, w ciągu zaledwie 3 dni złożę za Ciebie wniosek o pomoc de minimis BDO.

Stały kontakt. Jestem tu dla Ciebie, a moim celem jest wspierać Twoją działalność. W ciągu całego procesu będziemy w stałym kontakcie, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolę nad podjętymi krokami. Jesteś w dobrych rękach.

Atrakcyjne ceny. Każda oferta jest tworzona w oparciu o indywidualne potrzeby.

Pomoc de minimis BDO

Przedsiębiorstwa mogą liczyć na wsparcie i pomoc w różnym wymiarze. Wśród możliwości wymieniana jest pomoc de minimis, z której skorzystać mogą przedsiębiorstwa wprowadzające produkty w opakowaniach do 1 tony rocznie, a także wprowadzający baterie i akumulatory oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Aby skorzystać takiego wsparcia, konieczne jest uzupełnienie odpowiednich dokumentów. To na tym etapie możesz na mnie liczyć.

Pomoc de minimis to określenie pomocy publicznej i wsparcia ze strony państwa, którego udziela się małym i średnim przedsiębiorcom.

Wniosek o pomoc de minimis BDO

Wsparcie BDO de minimis obejmuje głównie dotacje ze środków unijnych. Ich zadaniem jest dostarczyć wsparcia ze strony państwa.

Wśród najpopularniejszych form pomocy de minimis BDO wyróżnia się:

 • zniesienie opłaty produktowej,
 • zniesienie opłaty za kampanie edukacyjne,

Zaproponowana przez nas usługa przygotowania wniosku BDO pomoc de minimis obejmuje przygotowanie wniosku pod względem merytorycznym, wyliczenie opłat oraz wyliczenie wartości pomocy, o jaką ubiega się przedsiębiorca. Oferta ta nakierowana jest na przedsiębiorców, którzy wprowadzają:

 • produkty w opakowaniach do 1 tony rocznie
 • baterie i akumulatory, w tym:
   • baterie/akumulatory przenośne o łącznej masie nieprzekraczającej 1 kg,
   • baterie/akumulatory przemysłowe, baterie/akumulatory samochodowe o łącznej masie nieprzekraczającej 100 kg,
 • sprzęt elektryczny i elektroniczny, w tym:
   • małogabarytowy sprzęt, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 50 cm, o łącznej średniorocznej masie sprzętu nieprzekraczającej 100 kg
   • wielkogabarytowy sprzęt, którego którykolwiek z zewnętrznych wymiarów przekracza 50 cm, o łącznej średniorocznej masie sprzętu nieprzekraczającej 1000 kg

Po otrzymaniu wszystkich, niezbędnych dokumentów, w ciągu 3 dni, pomogę Tobie złożyć odpowiedni wniosek o pomoc de minimis BDO. Dzięki niemu usprawnisz swój biznes i wesprzesz swoje przedsiębiorstwo. Stały kontakt, doświadczenie i szybka obsługa pozwoli Ci rzetelnie złożyć niezbędne dokumenty. Jeśli cenisz sobie taką formę pomocy – zapraszam do kontaktu i współpracy.

 

*Koszt przygotowania wniosku o pomoc de minimis BDO od 249 zł netto

Katarzyna Leoniuk
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Doskonały kontakt ze strony Pani Katarzyny - zwięźle wyjaśniła etapy i wymogi dla rozszerzanej działalności w kontekście BDO. Polecam
Anna Janicka
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalne i merytoryczne wsparcie w temacie, najnowsze informacje dotyczące bieżących przepisów prawa. Zdecydowanie polecam współpracę z p. Katarzyną Podsiad!
Darek Gaweł
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam firmę BIONES Sp. z o.o. — Kompleksowa Obsługa BDO dla Firm Doskonała komunikacja, sprawność, terminowość, wysokie kompetencje
sylwester kramek
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobry kontakt z Panią Katarzyną jestem bardzo zadowolony z usług firmy Biones
Jacek Pawłowski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
POLECAM FIRMĘ BIONES SP.ZO.O FIRMA GODNA POLECENIA WSZYSTKO SPRAWNIE BARDZO DOBRY KONTAKT Z PANIĄ KASIĄ SUPER 10/10
Magdalena Mierucka
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpraca z firmą Biones to czysta przyjemność :) Profesjonalne podejście do klienta, sprawna komunikacja oraz rzetelność w wykonywaniu usług! Polecam gorąco!
Damian Oleszek (PRODAMO)
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam firmę BIONES a przy tym Panią Katarzynę. Podczas kontaktu telefonicznego uzyskałem niezbędne informacje. Na wszelkie pytania, Pani Katarzyna odpowiedziała w sposób zrozumiały dla laika w tematyce BDO. Dziękuję za wsparcie i do usłyszenia. Pozdrawiam serdecznie. Damian
Julia Labuda
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalizm w 100%, szybka pomoc. Bardzo bardzo polecam!
Grzegorz Burdacki
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam gorąco firmę BIONES. Bardzo miła obsługa, świetny kontakt i sprawne załatwienie formalności związanych z BDO. Pani Katarzyna cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i dodatkowo pomaga w sytuacjach, w których już wcale nie musiałaby tego robić :)

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z systemem BDO. Zagadnieniami związanymi z BDO zajmuję się od momentu wejścia w życie przepisów, które nałożyły na przedsiębiorców obowiązek rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami.

Katarzyna Podsiad

Zaufali mi:

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy uzyskaniu pomocy de minimis w zakresie BDO, skontaktuj się ze mną za pomocą tego formularza lub zadzwoń.
  * Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez BIONES sp. z o.o. m.in. w celu komunikacji z Tobą oraz w innych celach zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce Prywatności

  * This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and
  Terms of Service apply.